KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16733088

nr 1673 3088

Akvarell

Pija Lindenbaum, (tillskriven). Original till boken "Else-Marie och småpapporna". Ej signerad. Akvarell, bildmått: 23x19 cm, yttermått inklusive ram: 37x31 cm.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

4.800 kr

måndag 20 januari 2025
kl 18:29:49